Ada Patent'in Diğer Hizmetleri

Diğer Hizmetlerimiz

Marka tescil ve patent dışında ki işleriniz için de bizimle çalışmayı düşünebilirsiniz.

Marka Tescil İşlemleri

Markanızı profesyoneller emanet edin ve kaliteli bir hizmet alın. Türk Patent kayıtlı vekil firma ayrıcalığının farkını yaşayın.

Patent İşlemleri

Patent başvuruları ve diğer tüm işlemler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Faydalı Model Tescili

Buluşlarınızı korumanın daha kolay ve ucuz yolu olan faydalı model tescil başvurusu ve diğer tüm işlemler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Endüstriyel Tasarım Tescili

Tüm görsel tasarımlarınızı koltuk, kumaş tasarımı, makine tasarımı, soba vb. gibi tüm tasarım öğeleri bu tescil sayesinde korunma altına alınabilmektedir.

ISO Kalite Belgesi

Firmamız tüm kalite belgelendirme süreçlerinde danışmanlık hizmetleri vermektedir. Akreditasyonlu uluslararası akreditasyon ve TÜRKAK akreditasyonlu kalite belgesi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Marka Tescil Başvurusu (Trademark)

Yurtdışı marka tescil başvurusu yapmak için bizimle iletişime geçin. Yurtdışı marka araştırması ve başvurusunu sorunsuz gerçekleştirelim.

Barkod Numarası

Firmamız barkod danışmanlığı hizmetleri de vermektedir. Tüm sektörlere resmi TOBB kayıtlı GS1 barkod numarası almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

UTS Kayıt Danışmanlığı

Medikal ve kozmetik sektörün de zorunlu hale getirilen ürün takip sistemine kayıt başvurusu ve süreçler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Entegre Devre Topoğrafyası

Entegre devre topoğrafyası tescil başvurularınız ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Coğrafi İşaret

Geleneksel ürün, TPE tarafından Türkiye'deki yöresel ürünlerin geleneksellik ve yöresellik değerlendirilmesi sonucu bu ürünlere verilen tescil işaretidir.

Fikri ve Sınai Haklar Danışmanlığı

Markanıza, patentli ürününüze, telif haklarınıza tecavüz ve ihlal edildiğiniz düşünüyorsanız, hukuki süreç başlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Site Tasarım

Firmanızın hali hazırda olan web sitesine dil ekletmek, yeni web site tasarımları yaptırmak veya referanslarımızı görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Logo Tasarım ve Kurumsal Kimlik Oluşturma

İster yeni kurulan firmanıza, ister firmanıza kurumsal bir kimlik kazandırmak için kurumsal kimliği tamamlayan unsurları göz ardı etmemelisiniz. Referanslarımızı görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.