Ada Patent

Hakkımızda

Daima Yanınızda

Hakkımızda

Ada Patent, ismen 2 yıllık yeni bir firma olup 19 yıllık mesleki tecrübeye sahip marka ve patent vekili bir avukat, yüksek lisansına İstanbul Teknik Üniversitesi'nde devam eden bir biyomühendis ve bir de makine mühendisinin iş birliğiyle kurulmuştur. Genç ve dinamik kadrosuyla patent, marka tescil, kalite belgesi vb. konularda hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır. Sürekli kendini geliştirmeyi misyon edinmiş ve uygun fiyat politikasıyla her kesime hitap edebilmeyi görev edinmiştir. Hemen hemen tüm sosyal medya mecralarında dikkat ediyoruz. Bazen yanlış bir düşünceyi değiştirmek bazen yanlış bir algıyı kırabilmek için de aktif kullanmaya özen gösteriyoruz. Çünkü insanlara daha yakın olduğumuzda anladık ki sandığımızdan daha çok merak edilen bir iş yapıyormuşuz. İnsanların sosyal medyada patent ve marka tescili konularını daha çok merak etiklerini fark ettik ve tüm sorularına cevap vermeye çalıştık; çalışmaya da devam edeceğiz.
Firmamız kurulduğu günden bu zamana kadar önce insan politikasına sımsıkı sarılmış ve her zaman memnuniyet ilkesine bağlı kalmıştır. Diğer firmalar gibi sadece kurumsallık ilkesine bağlı kalamayıp sitemize bir de cep numarası ekledik ve müvekkillerimizin merak ettikleri soruları cevaplayabilmek ve yaşadıkları problemleri birlikte aşabilmek için hafta sonu ve ya geç olmasını düşünmeden yardımlarına koştuk ve koşmaya devam ediyoruz. En baştan beri işlerimizi sıkı tutmak, takip etmek; olabilecek, yaşanabilecek tüm olasılıkları önceden hesaplamak en çok dikkat ettiğimiz konudur. Çünkü daha yolun başında yapılacak herhangi bir başvurunun hatalı ve eksik yapılmaması adına tüm detayları titizlikle beş kere düşün/gözden geçir prensibiyle emin olduktan sonra gerçekleştirmek bizim en büyük önceliğimizdir.

Ada Patent olarak önce müşteri memnuniyetini değil, insan memnuniyetini ön planda tutarak, müşterisi olamayan her bir bireye de yol gösteri olmayı kendine misyon edinmiştir. Bununla birlikte niyetimiz müşteri kazanmak değil insan kazanmak olduğunu bizimle çalışan ve çalışmayan bir çok müşterimize patent, marka tescili ve kalite belgeleri konularında yol gösterici olmuştur. Kalite belgelerle ispatlanmasa da bir firmaya bakışa farklı bir bakış açısı katmasından dolayı kendi kalite belgelemizi de almış bulunmaktayız.