Web Site Tasarım

İşinizi İnternete Taşıyın, Finansal Özgürlüğe Kavuşun...

Hızlı ve Güvenli Web Siteleri
E-Ticaret Web Siteleri
Kurumsal Web Site Tasarımı

Anahtar Teslim Profesyonel
E-ticaret Siteleri

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer hizmetler, Ada Patent tarafından bir bütün olarak sunulur ve size sadece ürünlerinizi göndermek kalır.

Tam Arama Motoru
Optimizasyonu (SEO)

Bir e-ticaret web sitesi için arama motoru optimizasyonunun önemini gözardı etmeyin. Reklama para harcamadan da başarılı sonuçlar elde edebileceğinizi asla unutmayın!

Mobil Uyumlu Panel

Sitenizi tüm cihazlardan kolayca yönetin!

Kolay Ödeme Alma

Tüm kredi kartlarından ödeme alma ve taksit imkanına sahip olun!

Hızlı & Kurumsal

Yüksek kullanıcı deneyimi, işletmenizi dünyaya açın!

Modern Web Siteleri

Full Responsive, yani ful mobil uyumlu tüm cihazlardan kolayca gezinti yapılabilir ve mobilden bile çok hızlı açılabilen web siteleri üstelik çok uygun fiyata! Herkes tasarladığı web siteleri için ful mobil uyumlu der ancak telefon için ayarlayamadıkları bölümleri gizler ve size belkide mobil cihazdan ulaşım sağlayacak kullanıcıları istemeden de kaybetmenize sebep olacaktır. Ada Patent web siteleri tamamen mobil uyumludur ve bir şeyleri mobilde gizlemez.

İşinizi İnternette Büyütün

Ada Patent ile ister bir restorant işletmecisi ister bir güzellik uzmanı olun, Ada Patent'in işinize özel hazırladığı web sitenizden rezervasyon kabul edin, şubelerinizi listeleyin, yaptıklarınızı yayınlayın. Üstelik tam mobil uyumlu yapısı ile her cihazdan ulaşılabilir olun!

Onlarca meslek grubu ve sektörü tanıyan akıllı yönetim sihirbazı sayesinde tam ihtiyaç duyduğunuz profesyonel özellikler şimdi web sitenizde!

Şimdi Ara

E-Ticaretin Avantajları

E-ticaret siteniz, sizin mülkünüz olduğu için kimseye kira ödemezsiniz, iş yerinizi 7/24 müşterilerinize açmanıza olanak sağar ve sizi dünyanın her yerinden ulaşılabilir kılar. Size sadece ürünleri paketleme alanı bulmak kalır.

E-Ticaretin Önemi

E-ticaret web siteleri, günümüzde gerek insanların artık daha meşgul olmaları, kalabalığa girmek istememeleri ya da trafiğe girmeden oturdukları yerden bir ürün almanın keyfini yaşamak isteyen insanların en çok tercih ettiği alışveriş biçimidir.

İŞİNİZİ BÜYÜTÜN!

Ada Patent'in gerek hazır paketleri, gerekse size özel çözümleri
sayesinde her zaman destek alabileceğinizi unutmayın.
1436

Yapılan İşler

365

İçilen Kahve

1200

Tamamlanan Projeler

1196

Memnun Müşteri

BİZİ TERCİH EDİN!

Tamamen Kurumsal İşletme
Profesyonel Yazılım Desteği
Verileriniz ve Müşterileriniz Güvende
Daha İyi İletişim
Kolay Yönetim ve İçerik Girişi
Gooogle Reklam Uyumlu ve Harita Uyumlu
Gooogle SEO Uyumlu

BECERİLERİMİZ

Danışmanlık
%100
Destek
%100
Site Hızı
%94
Seo Uyumu
%94
Kullanıcı Deneyimi
%98